Sposoby płatności i prowizje

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia. Bank Santander: 55 1090 1753 0000 0001 3647 6939
  • Gotówką - płacisz gotówką przy odbiorze towaru w siedzibie firmy po uprzednim umówieniu się.
  • Płatność elektroniczna eCard - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności eCard, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty. Od razu otrzymujemy informację o dokonaniu płatności i zaczynamy zajmować się wysyłką.
  • Kartą płatniczą - Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro - system obsługiwany również przez system płatności eCard - Ty dokonujesz płatności a my od razu otrzymujemy potwierdzenie o zapłacie i możemy zacząć zajmować się wysyłką.
  • Za pobraniem - wysyłka towaru odbywa się 'od ręki' - kupujący ponosi natomiast niewiele większe koszty przesyłki kurierskiej.

 

pixel