BLOG #7: Plecak Hybrid - bagaż kabinowy

2020-01-23
BLOG #7: Plecak Hybrid - bagaż kabinowyJeśli często podróżujecie samolotem i preferujecie mały bagaż zamiast dużej walizki, plecak National Geographic Hybrid N11802 to idealne rozwiązanie! Nie będziecie musieli oddawać bagażu do luku bagażowego. Produkt może być wykorzystywany również jako torba podręczna. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom (40 x 30 x 20 cm) mieści się w normach wielu linii lotniczych w tym m.in.: WizzAir. RyanAir niestety ma jeszcze mniejsze dozwolone wymiary i mieści się w nich praktycznie tylko damska torebka.

Wykonany jest z najwyższej jakości poliestrowej tkaniny Gucci. W oczy rzuca się tkane logo NG. Posiada bezpieczną kieszeń RFID, która chroni karty kredytowe czy telefon przed cyfrową kradzieżą danych. Jest to jeden z najpopularniejszych plecaków marki National Geographic, ze względu na swoją funkcjonalność. Funkcjonalne wewnętrzne zamki pozwalają na łatwe pakowanie rzeczy. Wygodny do noszenia.


   
źródło: esky.pl


Jeśli poszukujesz dobrego plecaka do podróży National Geographic Hybrid na pewno Cię nie zawiedzie! Do wyboru masz kilka kolorów - zaczynając od jasnego pomarańczowego, kończąc na klasycznym czarnym.
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020
pixel