BLOG #6: Kubki termiczne Contigo

2020-01-22
BLOG #6: Kubki termiczne Contigo

Czym wyróżniają się kubki Contigo?

Kubki Contigo to przede wszystkim świetny design - dzięki ergonomicznej obudowie stabilnie i mocno trzyma się w dłoni. Technologia Autoseal® pozwala na obsługiwanie kubka jedną ręką. Naciskasz przycisk - pijesz, puszczasz przycisk - kubek się zamyka. Nakrętka wyposażona jest w blokadę, która nie pozwoli na przypadkowe otwarcie i rozlanie napoju.
Technologia AutoClose® uszczelnia kubek w momencie, kiedy chcemy wymieszać jego zawartość.

Kolorowe kubki West Loop

Kubki Contigo z serii West Loop są jednym z najchętniej wybieranych modeli kubków tej amerykańskiej firmy. Nie napotkasz z nimi problemów z rozlewającą się kawą do wnętrza plecaka. Każdy produkowany przez tą firmę kubek termiczny posiada gwarancję stuprocentowej szczelności.
W kubkach tych zastosowano opisaną powyżej technologię AutoSeal®, która ułatwia korzystanie z produktu nawet w ciężkich zimowych warunkach.
Przy projektowaniu tego kubka nie zapomniano, aby swoim designem przyciągał oko!

Niezawodne wykonanie

Kubki termiczne Contigo zostały wykonane z podwójnych, oddzielonych próżniowo stalowych ścianek. Dzięki temu na długi czas zachowują temperaturę wlanego napoju (5 godzin dla napojów ciepłych oraz 12 godzin dla napojów zimnych) oraz są odporne na wszelkie wstrząsy. Co najważniejsze kubek nie przesiąka zapachem wlanego napoju! Nie trzeba się zatem obawiać, że w swojej herbacie będziesz wyczuwał aromat wczorajszej kawy.Warto także podkreślić, że wszystkie kubki termiczne Contigo są wolne od szkodliwego związku BPA.
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020
pixel