BLOG #5: Plecak torba podręczna Hybrid - NOWOŚĆ - zamiast bagażu kabinowego

2019-06-28
BLOG #5: Plecak torba podręczna Hybrid - NOWOŚĆ - zamiast bagażu kabinowegoProdukt National Geographic Hybrid to wyjątkowy podróżny plecak, który może służyć również jako torba podręczna. Wykonany jest z najwyższej jakości poliestrowej tkaniny Gucci. W oczy rzuca się tkane logo NG. Posiada bezpieczną kieszeń RFID, która chroni karty kredytowe czy telefon przed cyfrową kradzieżą danych. Jest to jeden z najpopularniejszych plecaków marki National Geographic, ze względu na swoją funkcjonalność. Funkcjonalne wewnętrzne zamki pozwalają na łatwe pakowanie rzeczy. Wygodny do noszenia nawet z ciężkim laptopem.
Jeśli poszukujesz dobrego plecaka do podróży lub do laptopa, National Geographic Hybrid na pewno Cię nie zawiedzie! Do wyboru masz kilka kolorów - zaczynając od jasnego pomarańczowego, kończąc na klasycznym czarnym.

National Geographic Hybrid to 32 litrowy plecak, który może być wykorzystywany również jako torba podręczna. Produkt ten posiada:
 • możliwość spięcia suwaków kłódką
 • pojemną komorę główną(32 litry) z bezpieczną komorą na laptop 15’6
 • wiele kieszeni w tym filcową kieszonkę, bezpieczną kieszonkę RFID, kieszeń siatkową
 • przypinany i regulowany pasek na ramię,
 • przednią kieszeń zapinaną na suwak
 • boczną rączkę ze wzmocnieniem
 • górną rączką ze wzmocnieniem
 • cztery zapinane pasy regulujące grubość plecaka
 • metalowy karabińczyk
 • chowane regulowane szelki na ramię
 • piankowe plecy

Dlaczego warto wybrać właśnie ten plecak?

1. Niezwykle wygodny

Plecak Hybrid jest niezwykle wygodny. Ale co właściwie sprawia, że taki jest?

Łatwe pakowanie i dostęp do rzeczy w środku. Można z łatwością włożyć laptopa i wszystkie inne rzeczy, ponieważ plecak ma bardzo dużą, rozkładaną w całości na płasko komorę, w której mieści się antywstrząsowy panel na komputer oraz wiele innych kieszeni na różnego typu rzeczy. W porównaniu z innymi topowymi plecakami podręcznymi, w National Geographic Hybrid można w łatwy sposób uzyskać dostęp do rzeczy, które znalazły się na dnie plecaka - nie trzeba wyciągać wszystkich rzeczy, wystarczy otworzyć plecak i wyciągnąć z dna to co chcemy.

Łatwe organizowanie. Do wewnętrznej siatkowej komory zapinanej na suwak można włożyć ubrania, ręcznik czy buty. Przy codziennym używaniu siatkowa komora może posłużyć np. do przechowywania kurtki czy bluzy. Podczas krótkiej 3-dniowej wycieczki z łatwością pomieści koszule, spodnie, t-shirty czy bieliznę.
W głównej komorze znajdują się również łatwo dostępne elastyczne uchwyty na długopisy i kable, więc przedmioty te nie będą latały po całym plecaku.
Jest też kieszeń na tablet, w której można również bez problemu przechowywać inne rzeczy np. komputerowe takie jak mysz czy zasilacz.
Komora na laptopa jest duża i pomieści 15,6' sprzęt. Łatwy dostęp od góry, więc nie trzeba rozkładać całego plecaka "na płasko".
W plecaku jest również kieszeń RFID w której można przechowywać portfel, aby karty kredytowe były bezpieczne. Kieszeń ta jest na tyle duża, ze zmieści się w niej organizer podróży.
Jasna pomarańczowa podszewka głównej komory ułatwia organizację pracy. Można zobaczyć gdzie dokładnie są nasze rzeczy nawet w pokoju ze słabym oświetleniem.
Na sam koniec warto wspomnieć o przedniej, przestronnej, wielofunkcyjnej kieszeni na zamek. Można w niej schować na przykład odpinany pasek na ramię i inne mniej istotne rzeczy.

Łatwy do przenoszenia na różne sposoby. Plecak wyposażony jest w kieszeń zapinaną na suwak, na tylnym panelu, aby móc w niej ukryć regulowane ramiona. Plecak można łatwo przekształcić w torbę na ramię lub torbę z rączką. Odpinając pasy plecaka i ukrywając je w zapinanej na suwak kieszeni można wyjąc schowany pasek na ramię i przyczepić go do kółek po dwóch stronach torby. Dzięki wygodnemu rozmieszczeniu klamer, torbę można nosić pionowo lub poziomo.

2. Komfortowy

Na dnie odpornej na wstrząsy komory na laptopa znajduje się szczelna warstwa pianki, aby z łatwością utrzymać ciężar laptopa. Podstawa plecaka leży komfortowo na biodrze nie męcząc go. Zmniejsza to znacząco nacisk na kręgosłup.
Dzięki regulowanym pasom można regulować grubość plecaka.
Jeśli nie czujesz się dobrze nosząc plecak z laptopem w środku, możesz w komfortowy sposób zamienić plecak na torbę do noszenia w ręku.
Wentylowany tylny panel zapewnia wygodne korzystanie z plecaka nawet w wysokich temperaturach, ponieważ plecy nie pocą się. Jest miękki i można go nosić nawet bez koszulki.

3. Bezpieczny

Plecak ten posiada zamykaną na suwak, bezpieczną kieszeń RFID(ang. Radio-frequency identification), która chroni portfel czy telefon przed cyfrową kradzieżą. Podszewka kieszeni wykonana jest ze specjalnej, blokującej sygnały tkaniny.
Złodziej może zdalnie, korzystając z laptopa uzyskać informacje o naszych kartach debetowych lub kredytowych. Kieszeń RFID chroni nas przed takiego typu atakiem.
W plecaku można użyć kłódki z kodem szyfrowym, aby chronić zawartość przed potencjalnymi złodziejami.

4. Kultowy

Podobnie jak wszystkie inne produkty bagażowe, plecak ten jest oznakowany kultowym logiem i etykietą marki National Geographic. Z przodu znajduje się logo National Geographic i wszywka. Na pasku plecaka znajduje się również tkana etykieta. W głównej komorze znajduje się kolejna duża wszywka z logo marki NG i nazwą plecaka.

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2019
pixel